ASİAD Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği'nden Anlamlı Ziyaret

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya ve beraberindeki heyette bulunan, Metin Çoban, Muammer Bilici, Sait Yurttapan, Yüksel Yalçınkaya, Haydar Zengin, Hamza Çoban yeni Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığına seçilen Fatih Sırmacı, Şahmettin Yüksel, Ahmet Epli ve Latif Coşar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundular.

ASİAD Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, Çekmeköy’ün  bizim gönlümüzde ayrı yeri vardır dedi. 31 Mart seçimlerinde Çekmeköy halkı vefasını bir kez daha gösterdi. Çekmeköy  halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. dedi.

ASİAD Genel Başkanı ve Heyet adına konuçan Yücel Yalçınkaya, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz ve Başkan Yardımcılarımızın  her zaman yanındayız dedi.

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılarımız, Fatih Sırmacı, Şahmettin Yüksel, Ahmet Epli ve Latif Coşar’ı konuklarına belediyeyle ilgili bilgi verirken, bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Leave A Comment