ASİAD, 215 Üyesiyle Çekmeköy'de Bir Araya Geldi

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin (ASİAD) Çekmeköy’de düzenlediği istişare toplantısında 215 üye bir araya geldi.

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği’nin (ASİAD) Çekmeköy’de düzenlediği istişare toplantısında 215 üye bir araya geldi.
Çekmeköy’de kısa süre önce kurularak aktif çalışmalarına hız veren Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği (ASİAD) üyeleri bir araya geldi. Buluşmaya Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy MHP İlçe Başkanı Cenap Yağmur, Çekmeköy CHP Meclis Grup Başkanı Gülali Alagöz, Çekmeköy Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Bural ve bölgedeki sivil toplum kuruluşları katıldı.
“Şimdilik 215 üyemiz ile yola çıktık”
ASİAD Başkanı Yücel Yalçınkaya, yaptığı konuşmada “Arkadaşlarımız ile aylar önce yapmış olduğumuz genel istişare toplantılarımızın sonucunda derneğimizi kurma kararı aldık. Kısa süre önce kurmuş olduğumuz derneğimizin Çekmeköy Şahinbey Caddesinde merkezini tutarak çalışmalarımıza başladık. Bizim için önemli olan samimiyet duygularını ortaya koyarak vatanı, milleti ve devleti için her daim mücadele eden ülke sevdalısı olması yeterlidir.. Bizim için önemli olan bu vatan için vergi ödemesi, ülke ekonomisine katkı sunması ve bölgemizde istihdam yaratması yeterlidir. Böyle kıymetli şimdilik 215 üyemizin bir araya gelerek kurmuş olduğumuz derneğimiz bölgemizde kısa sürede heyecan oluşturdu” dedi.
“Vatanını, devletini, milletini seven herkese kapımız açık”
Yücel Yalçınkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Bizim değerli arkadaşlarımızın bir araya gelerek kurmuş olduğumuz derneğimizde 300 kişiye iş kapısı açanda var. 3 kişilik bir aileye ekmek kapısı aralayan kardeşlerimizde var. Ortalama bölgemizde üyelerimizin bir araya gelerek oluşmuş olduğu bu ÇEKBİAD ailemiz 10 bin kişiye iş vererek ülke ekonomisine büyük katkı sunuyor. Bizim için önemli olan değerlerimiz Vatan, Millet, Devlet ve Bayrak sevdamızdır. Bu anlamda her kim olursa olsun kapımız sonuna kadar açıktır.”
Program çekilen hatıra fotoğrafları ve karşılıklı sohbetler sonrasında sona erdi. – İSTANBUL

Leave A Comment