ASİAD Şampiyon Kokoreç’te buluştu

Anadolu Birleştirici Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Şampiyon Kokoreç’te buluştu

Çekmeköy’de kısa süre önce kurulan Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği ASİAD Şampiyon Kokoreç’te kongre öncesinde üyeleri ile istişare toplantısı yaptı.


Aynı zamanda Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği üyesi olan Şampiyon Kokoreç Çekmeköy şubesi kurucusu Adanan Gürol Şengül’ün ev sahibi yaptığı istişare toplantısına bölgede oturan üyeler katıldı.
ÜYEMİZ ŞAMPİYON KOKOREÇ’E TEŞEKKÜR EDERİZ
İstişare toplantısında konuşma yapan (ASİAD) Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği kurucu başkanı Yücel Yalçınkaya “Bizlere ev sahipliği yapan değerli üyemiz Çekmeköy Şampiyon Kokoreç firma sahibi Adnan Güral Şengül’e teşekkür ederiz” dedi.
YALÇINKAYA “GÜZEL İŞLERİ HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
Yücel Yalçınkaya konuşmasına şöyle devam etti “Çekmeköy’de bir birinden çok kıymetli değerli firma sahipleri ile bir araya geliyoruz. Herkesin özlem duyduğu bir şeyi yapmaya çalışıyoruz. Çekmeköy’de bizim için 1 kişiye işveren ve istihdam sağlayan ve 300 kişiye işveren ve istihdam sağlayan bizim için değerli ve hiçbir farkı yoktur. Önemli olan vatanına ve milletine hizmet etmesidir. İnşallah güzel işleri hep birlikte başaracağız” ifadelerinde bulundu.

Leave A Comment