Türkiye – Özbekistan İş Forumu Duyurusu

Türkiye - Özbekistan İş Forumu Duyurusu
ANADOLU SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEK DUYURUSU
Türkiye-Özbekistan İş Forumu Ankara’da gerçekleştirilecek.
Türkiye – Özbekistan İş Konseyi 23 Temmuz 2019 tarihinde Sheraton Ankara otelinde (Adres: Kavaklıdere, Şht. Ömer Haluk Sipahioğlu Sk., 06700 Çankaya / Ankara) Türkiye – Özbekistan İş Forumu düzenlenecek.
Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay ve Özbekistan Başbakan Yardımcısı Elyor Ganiyev’in katılımcılara hitap edecekleri İş Forumunun açılış oturumunu, Özbekistan Yatırımlar ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Laziz Kudratov, Özbekistan Enerji Birinci Bakan Yardımcısı Jurabek Mirzamahmudov ve diğer yetkililer teşrif edecekler. Başta enerji, gıda, inşaat, tarım, kimya, otomotiv ve sağlık olmak üzere, çeşitli sektörlerden ekli listede yer alan resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılacakları İş Forumu çerçevesinde düzenlenecek panel oturumlarında, Özbekistan ekonomisindeki son gelişmeler ve Türkiye ile Özbekistan arasındaki iş birliği fırsatları değerlendirilecek olup, programın son kısmında firma temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesi planlanıyor.
Söz konusu etkinliğe katılım için en geç 19 Temmuz 2019, Cuma günü saat 12:00’ye kadar bildirimde bulunulması gerekmektedir.
Müracaat ;
cekbiad34@gmail.com

Leave A Comment