Çekmeköy AK PARTİ ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu Sivil Toplum Kuruluşları ve İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile ilgili ekonomi ve üretim söyleşisinin ağırlıklı olduğu programa katılım sağladık.

  • Anasayfa
  • Builder
  • Çekmeköy AK PARTİ ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu Sivil Toplum Kuruluşları ve İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile ilgili ekonomi ve üretim söyleşisinin ağırlıklı olduğu programa katılım sağladık.

Çekmeköy AK PARTİ ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu Sivil Toplum Kuruluşları ve İş İnsanları ve kanaat önderleri ile ilgili ekonomi ve üretim söyleşisinin ağırlıklı olduğu programa katılım sağladık. #ASİAD adına başkan vekilimiz Fahri Yağlı söz alarak siyaset ve Sivil Toplum Kuruluşu, ilişkileri ve terörle mücadele “Yenikapi ruhu” içeriklerine vurgu yaptı. Ben de Genel Başkan vekilimiz için yazmış olduğum köşe yazımı kendisine takdim ettik.Güzel ve verimli bir toplantı oldu. AK PARTİ Genel Başkan vekilimiz ülkenin önemli konularına vurgu yaparken, terör üzerinde üstüne basa basa vurgu yaptı.

Leave A Comment